Главная » 2012 » Май » 13 » Смотреть онлайн Посторонним В у Сумах / Стороннім В Новий канал Эфир 12.05.2012 12 мая травня (12.05.12)
08:37
Смотреть онлайн Посторонним В у Сумах / Стороннім В Новий канал Эфир 12.05.2012 12 мая травня (12.05.12)

"Стороннім В." дозволить переконатися в тому, що немає дверей у державних структурах, які неможливо відкрити. Крім того, все треба робити тільки з позитивним настроєм. Новое еженедельное шоу "Посторонним В." от создателей "Ревизора” и его харизматичный ведущий Антон Середа покажут, как легко решить практически любую ситуацию, прилагая настойчивость и позитивный настрой. "Посторонним В." позволит убедиться в том, что нет дверей в государственных структурах, которые невозможно открыть.

Смотреть онлайн Посторонним В у Сумах / Стороннім В Новий канал
загрузка...
Просмотров: 677 | Добавил: MuzShans | Теги: Посторонним В, Стороннім В | Рейтинг: 3.0/1
Дополнитеная информация
На сайті на вас чекають безліч популярних телепроектів, серіалів і фільмів. Тут ви зможете переглянути повтор любої телепередачі одразу після закінчення ефіру. Ми пропонуєм вам найкращий і якісний медіафайл. Дивіться уже зараз премєру музичного проекту Х-фактор за сьоме вересня. Новинка сезоне Інспектор Фреймут ви зазвичай перегляните у нас першими без всякої зайвої реклами і у високій якості. На вас чекає кулінарне шоу МастерШеф тут ви зможете як попереживати за участниками так і скористатись одним із рецептів, щоб приготовити щось смачненьке дома.