Главная » 2012 » Сентябрь » 18 » Смотреть онлайн Богиня шопинга 5 сезон 2 выпуск / Богиня шопінгу на ТЕТ Эфир 18.09.2012 18 сентября вересня (18.09.12)
22:14
Смотреть онлайн Богиня шопинга 5 сезон 2 выпуск / Богиня шопінгу на ТЕТ Эфир 18.09.2012 18 сентября вересня (18.09.12)

Відомі марнотратом Вікторія Бекхем, Періс Хілтон і Кеті Холмс відпочивають. ТЕТ скликає на чемпіонат шопінгу вітчизняних модниць! Дівчата будуть на абордаж примірочні київських магазинів, щоб довести своє право на титул "Богиня шопінгу". Про ПРОГРАМІ Щотижня в змаганнях ТЕТ візьмуть участь чотири дівчини. На початку програми вони продемонструють свій гардероб, а потім вирушать по магазинах. Проект поставить учасників в абсолютно рівні умови: однакова для всіх сума - дві тисячі гривень і всього 4:00 в шопінг. Кожна героїня змушена купити одяг, взуття і створити власний неповторний образ.


Смотреть онлайн Богиня шопинга 5 сезон 2 выпуск / Богиня шопінгу на ТЕТ
загрузка...
Просмотров: 225 | Добавил: MuzShans | Теги: Богиня шопинга, Богиня шопінгу | Рейтинг: 0.0/0
Дополнитеная информация
На сайті на вас чекають безліч популярних телепроектів, серіалів і фільмів. Тут ви зможете переглянути повтор любої телепередачі одразу після закінчення ефіру. Ми пропонуєм вам найкращий і якісний медіафайл. Дивіться уже зараз премєру музичного проекту Х-фактор за сьоме вересня. Новинка сезоне Інспектор Фреймут ви зазвичай перегляните у нас першими без всякої зайвої реклами і у високій якості. На вас чекає кулінарне шоу МастерШеф тут ви зможете як попереживати за участниками так і скористатись одним із рецептів, щоб приготовити щось смачненьке дома.