Бетономешалка 400Л

Полный объем смесителя: 400 Л., Объем готовой смеси: 310 Л., Объем влажной смеси: 270 Л.

Бетономешалка 250Л

Полный объем смесителя: 250 Л., Объем готовой смеси: 200 Л.,Объем влажной смеси: 175 Л

Бетономешалка 150Л

Полный объем смесителя: 150 Л.,Объем готовой смеси: 95 Л.,Объем влажной смеси: 75 Л

Archive for Март, 2013

Наповнювачі для бетонів

Written by admin on Март 31st, 2013. Posted in Капитальное строительство

Наповнювачі для бетонів

Наповнювачі для бетонів підрозділяються на природні, штучні й заповнювачі з відходів промисловості. Природні наповнювачі отримують шляхом механічної переробки гірських порід. Штучними наповнювачами є матеріали, що готують спеціально та отримують із природної сировини й відходів промисловості шляхом термічної або іншої обробки (керамзит, термоліт, жужільна пемза й т.п.). Заповнювачі з відходів промисловості – шлаки, золи, золошлакові суміші. Основними показниками якості наповнювачів є щільність, зерновий і мінеральний склад, форма й характер поверхні зерен.

Вибір чавунної ванни

Written by admin on Март 31st, 2013. Posted in Частная застройка

Вибір чавунної ванни

Через звичку найпопулярнішими, як свідчать продажі на ринку, залишаються чавунні емальовані ванни. Це найпоширеніший і звичніший матеріал, з якого виготовлені практично всі старі ванни радянських багатоповерхівок. Вважається, що це найбільш оптимальний варіант і для сучасних ванних кімнат. Адже чавунні ванни стійкі до корозії, безшумні, добре зберігають тепло (аматорам поніжитися не доведеться додавати гарячу воду). Ванна з чавуну вселяє пошану своєю масивністю.

Нинішні ж чавунні ванни тонші та витонченіші, часто оснащені зручними ручками і гвинтовими ніжками.

Добавки к бетону – применение добавок

Written by admin on Март 31st, 2013. Posted in Акутальное

Добавки к бетону – применение добавок

Правильное применение добавок к бетону – еще одно условие правильного приготовления бетона. Добавками к бетону могут быть:

– хлористый кальций, известный как ускоритель твердения;
– противоморозная добавка, приводит к ускоренной электрохимической коррозии арматуры;
– ингибиторы – вещества, препятствующие коррозии.

Если добавкой к бетону используете противоморозную добавку, то нужно еще и ингибиторы добавлять. Применение добавок к бетону в больших количествах приносят вред неармированному бетону, усиливают явление поверхностной фильтрации, индикатором которого чаще всего может быть появление пятен.

Монтаж контура заземления своими руками

Written by admin on Март 31st, 2013. Posted in Последние постановления

Монтаж контура заземления своими руками

Монтаж заземления лучше всего производить в самое жаркое время года, поскольку можно будет сразу по замерам получить более-менее точно значение наименьшего сопротивления заземляющего устройства. И копать землю будет намного проще по сухому грунту.

Самостоятельно проще всего изготовить заземление из чёрного стального уголка 50х50х5 мм и стальной полосы 50х5 мм для соединения уголков сваркой и изготовления шины заземления. Стальные уголки должны быть, естественно, не окрашенными. Информацию по конструкции контура заземления приведено в статье Контур заземления – конструкция, выбор заземлителя.

Рекомендации по постройке погреба

Written by admin on Март 30th, 2013. Posted in Акутальное

Рекомендации по постройке погреба

При возникновении вопроса – где хранить урожай с участка возле дома – на выручку приходит старинное изобретение наших далеких предков – погреб.

Проектируя и строя погреб вам необходимо всегда помнить, что вне зависимости от конструкции и размеров, погреб должен удовлетворять следующим условиям:

– в погребе должна быть оптимальная для хранения продуктов температур – 2-5°С;
– относительная влажность в помещении погреба – 85-95%;
– уровень грунтовых вод – не менее чем 0,5м ниже уровня пола погреба;

Макраме — майстер-клас

Written by admin on Март 30th, 2013. Posted in Публикации

Макраме — майстер-клас

Макраме – декоративне об’ємне вузликове плетіння – з моди не виходило ніколи. Коренями макраме йде в глибоку старовину. Тільки навчилися люди зав’язувати вузли, так відразу і почали їх широко використовувати. У Стародавній Русі вузликове плетіння називалося візерунок. І кожному вузлу надавався таємне значення: вузол на щастя, на любов, на родючість, на урожай, на достаток, на силу, на мир і злагоду у сім’ї. У древніх це дійство було ритуальним, магічним, священним. Випліталися амулети, талісмани, обереги, головні убори, прикрашені бісером і перлами, легке витончене взуття, збруя для коней, сумки для стріл і домашнього начиння і багато що інше.

Обробна дошка своїми руками

Written by admin on Март 30th, 2013. Posted in Частная застройка

Обробна дошка своїми руками

В качестве материала для разделочных досок и колод для разрубки мяса чаще всего употребляется кленовая древесина, отличающаяся особой твердостью и мелковолокнистой текстурой и хорошо выдерживающая частое употребление и мытье. Кроме того, кленовая древесина общедоступна. Другими подходящими породами для изготовления разделочной доски своими руками могут служить береза, вишня и, конечно же, дуб. Независимо от выбранной породы древесины для разделочной доски при склеивании отдельных досок используйте только водоустойчивый клей.

Види огорож: красиві паркани

Written by admin on Март 29th, 2013. Posted in Репортажи

Види огорож: красиві паркани

Коли винайшли паркан, він повинен був захищати садибу від проникнення туди не бажаних людей. Сучасні огорожі щось змінюють призначення. Тепер огорожа частки будинку – все менше фортифікаційна споруда і все більше прикраса ділянки.

Коротко опишемо основні види огорож:

1. Кований паркан

Чому народ так западає на металеву лозу, виті вензелі та спрямовані вгору списи, зрозуміти не складно: красиво це, витончено. Пам’ятаєте знамениту байку про англійця, що пробув в Пітері всього один день? Оглянувши ковану огорожу Літнього саду, він нібито тут же відбув на батьківщину, заявивши, що найчудовіше в Росії вже бачив.

Планування будинку

Written by admin on Март 29th, 2013. Posted in Статьи

Планування будинку

Планування і будівництво дому має дуже глибокий сенс. Планування будинку починається з вибору ділянки і орієнтації будинку по сторонах світу. Саме від цього залежить кінцеве планування і розміщення кімнат. Також відразу потрібно визначитися з кількістю людей, які будуть постійно і тимчасово проживати в планованому будинку.

Вибір ділянки для будівництва будинку

Краще всього будинок розміщувати в тих місцях, які наповнюватимуть вас енергією і силою в майбутньому. Ідеальними для будівництва дому вважаються пологі пагорби на березі ріки, озера, оскільки джерело води – це життєва енергія для будинку і людини, що живе в ньому.

Насосы

Written by admin on Март 29th, 2013. Posted in Новости строительного рынка

Насосы

Насосы появились в жизни человечества очень давно. Это случилось еще в І веке нашей эры, когда изобретатель и механик Древней Греции Ктесибий создал поршневой насос. Этот насос древние греки использовали для тушения пожара. Позже, в средневековье, насосы стали использовать для гидравлических машин. Так в начале восемнадцатого века известный ученый Франции Дени Панен изобрел насос с многолопастным колесом и корпусом в форме спирали. Но несмотря на появления такого насоса люди продолжали использовать водоподъемные машины.